Kantinediensten 2018

Dag Datum Uur Achternaam Voornaam Activiteit
Maandag 16/apr 19u30 BALEMANS JO  
Dinsdag 17/apr 19u30 DEVROEY YVES  
Woensdag 18/apr 13u30 GEERTS SANDER Interclub jeugd
Woensdag 18/apr 19u30 MARYNISSEN KRIS  
Donderdag 19/apr 19u30 HENDRICKX RITA  
Vrijdag 20/apr 19u30 MICHIELSEN MELISSA  
Zaterdag 21/apr 13u30 VAN HERPE YVES Interclub heren 35 en 45
Zaterdag 21/apr 19u CEUSTERS WIM  
Zondag 22/apr 13U30 BLUEKENS STIJN Interclub dames 35 en heren 7
Zondag 22/apr 19u HORSTEN VINCENT  
Maandag 23/apr 19u30 MERTENS STIJN  
Dinsdag 24/apr 19u30 VERHOEVEN STIJN  
Woensdag 25/apr 13u30 Van Meir Stephanie Interclub jeugd
Woensdag 25/apr 19u30 NEESKENS STEVEN  
Donderdag 26/apr 19u30 DUFRAING RAF  
Vrijdag 27/apr 19u30 DUFRAING SIEN  
Zaterdag 28/apr 13u30 MARYNISSEN SEPPE Interclub heren 35
Zaterdag 28/apr 19u GEERTS WOUTER  
Zondag 29/apr 13u30 VAN NUENEN RONNY Interclub heren 7
Zondag 29/apr 19u Van Opstal Ronald  
Maandag 30/apr 19u30 Vermetten Robbe  
Dinsdag 1/mei       Kantine gesloten - feestdag
Woensdag 2/mei 19u30 VERMEIR RIA  
Donderdag 3/mei 19u30 SYSMANS REIN  
Vrijdag 4/mei 19u30 De Witte Steff  
Zaterdag 5/mei 13u30 SEYKENS DIANE Interclub heren 45
Zaterdag 5/mei 19u DONCKERS PETER  
Zondag 6/mei 13u30 NEESKENS PETER Interclub dames 35 / heren 4
Zondag 6/mei 19u Selleslags Lieve  
Maandag 7/mei 19u30 LENAERTS MONIQUE  
Dinsdag 8/mei 19u30 VAN LOON MIEK  
Woensdag 9/mei 13u30 Bevers Lore Interclub jeugd
Woensdag 9/mei 19u FRANSEN MICHAEL  
Donderdag 10/mei       Kantine gesloten - feestdag
Vrijdag 11/mei 19u30 VERDICK MATTHIAS  
Zaterdag 12/mei 13u30 WIELOCKX MARK Interclub heren 35
Zaterdag 12/mei 19u VERTOMMEN MARJOLEIN  
Zondag 13/mei 13u30 VAN OVERLOOP JOHAN Interclub heren 7
Zondag 13/mei 19u      
Maandag 14/mei 19u30 SNELS LUKA  
Dinsdag 15/mei 19u30 BOECKX LOTTE  
Woensdag 16/mei 19u30 VAN HERPE YVES  
Donderdag 17/mei 19u30 VERHOEVEN LOTTE  
Vrijdag 18/mei 19u30 DAEMS MAARTEN  
Zaterdag 19/mei 13u30 DRUYTS LIND Interclub dames 
Zaterdag 19/mei 19u PIJPERS LILLIANE  
Zondag 20/mei 13u30 DUFRAING LIEZE Interclub dames 35 en heren 4
Zondag 20/mei 19u GEERTS PIETER  
Maandag 21/mei       Kantine gesloten - feestdag
Dinsdag 22/mei 19u30 VAN ACCOM KRISTOF  
Woensdag 23/mei 19u30 BOSMANS YOURI  
Donderdag 24/mei 19u30 VAN OECKEL LEEN  
Vrijdag 25/mei 19u30 VAN ACCOM KATHLEEN  
Zaterdag 26/mei 13u30 SEYKENS DIANE Interclub heren 45 
Zaterdag 26/mei 19u GOVERS KAREN  
Maandag 28/mei 19u30 DEMILIE JULIE  
Dinsdag 29/mei 19u30 BREES WOUTER  
Woensdag 30/mei 19u30 VERHOEVEN MARIE-CLAIRE  
Donderdag 31/mei 19u30 QUIRIJNEN JILL  
Vrijdag 1/jun 19u30 NOBUS INGRID  
Maandag 4/jun 19u30 LANSLOTS INGE  
Dinsdag 5/jun 19u30 MERTENS ILSE  
Woensdag 6/jun 19u30 LANSLOTS JUDITH  
Donderdag 7/jun 19u30 Verhoeven Helga  
Vrijdag 8/jun 19u30 SPRANGERS HEIDI  
Zaterdag 9/jun 13u30 THONE HEIDI Kidstoer
Zondag 10/jun 10u Schoenmaekers Hanne Brunch
Zondag 10/jun 10u RUTS LUC Brunch
Zondag 10/jun 14u30     Brunch
Maandag 11/jun 19u30 DANAU FREDERIK  
Dinsdag 12/jun 19u30 WILRYCX FRANK  
Woensdag 13/jun 19u30 VERMEIREN FALKE  
Donderdag 14/jun 19u30 VAN GOOL ELS  
Vrijdag 15/jun 19u30 DEJONGH EVELIEN  
Vrijdag 15/jun 19u30 DEVROEY YVES  
Maandag 18/jun 19u30 BOONE DOMINIQUE  
Dinsdag 19/jun 19u30 DUFRAING DOMINIC  
Woensdag 20/jun 19u30 DRUYTS JOS  
Donderdag 21/jun 19u30 VERHOEVEN DEAN  
Vrijdag 22/jun 19u30 VERBEEK DAAN  
Zaterdag 23/jun 13u30 QUIRIJNEN BO Voetbal
Maandag 25/jun 19u30 Van Looveren Britt  
Dinsdag 26/jun 19u30 MAES BERT  
Woensdag 27/jun 19u30 BALEMANS JO  
Donderdag 28/jun 19u30 VERMEIREN DORIEN Voetbal
Vrijdag 29/jun 19u HENDRICKX GREET  
Zaterdag 30/jun 10u BOSMANS YOURI Tornooi
Zaterdag 30/jun 14u30 MAES YANNICK Tornooi
Zaterdag 30/jun 19u BREES WOUTER Tornooi
Zaterdag 30/jun 19u GEERTS WOUTER Tornooi
Zondag 1/jul 10u SCHRAUWEN GUY Tornooi
Zondag 1/jul 10u ADRIANSSENS JO Tornooi
Zondag 1/jul 14u30 SCHRAUWEN GUY Tornooi
Zondag 1/jul 14u30 NEESKENS STEVEN Tornooi
Zondag 1/jul 14u30 ADRIANSSENS JO Tornooi
Zondag 1/jul 19u MERTENS STIJN Tornooi
Zondag 1/jul 19u Van Meir Stephanie Tornooi
Maandag 2/jul 13u30 BLUEKENS STIJN Tornooi
Maandag 2/jul 18u De Witte Steff Tornooi
Maandag 2/jul 19u DUFRAING SIEN Tornooi
Maandag 2/jul 19u MARYNISSEN SEPPE Tornooi
Dinsdag 3/jul 18u GEERTS SANDER Tornooi
Dinsdag 3/jul 19u BOECKX LOTTE Tornooi
Dinsdag 3/jul 19u VAN NUENEN RONNY Tornooi
Woensdag 4/jul 18u Van Opstal Ronald Tornooi
Woensdag 4/jul 19u Vermetten Robbe Tornooi
Woensdag 4/jul 19u HORSTEN VINCENT Tornooi
Donderdag 5/jul 18u VERMEIR RIA Tornooi
Donderdag 5/jul 19u DEJONGH BIRTHE Tornooi
Donderdag 5/jul 19u KUYLEN KELLY Tornooi
Vrijdag 6/jul       Tornooi
Zaterdag 7/jul 13u DONCKERS PETER Tornooi
Zaterdag 7/jul 13u NEESKENS PETER Tornooi
Zaterdag 7/jul 18u     Tornooi
Zaterdag 7/jul 19u VAN DEN HEUVEL MICHIEL Tornooi
Zondag 8/jul 10u VAN LOON MIEK Tornooi
Zondag 8/jul 10u LENAERTS MONIQUE Tornooi
Zondag 8/jul 14u30 DRUYTS LIND Tornooi
Zondag 8/jul 14u30 HENDRICKX GREET Tornooi
Zondag 8/jul 14u30 SPRANGERS HEIDI Tornooi
Zondag 8/jul 18u WIELOCKX MARK Tornooi
Zondag 8/jul 18u VERTOMMEN MARJOLEIN Tornooi
Maandag 9/jul 19u30 VERHOEVEN MARIE-CLAIRE  
Dinsdag 10/jul 19u30 DAEMS MAARTEN  
Woensdag 11/jul 19u30 MAES YANNICK  
Donderdag 12/jul 19u30 SNELS LUKA  
Vrijdag 13/jul 19u30 RUTS LUC  
Maandag 16/jul 19u30 VERHOEVEN LOTTE  
Dinsdag 17/jul 19u30 Bevers Lore  
Woensdag 18/jul 19u30 PIJPERS LILLIANE  
Donderdag 19/jul 19u30 DUFRAING LIEZE  
Vrijdag 20/jul 19u30 Selleslags Lieve  
Maandag 23/jul 19u30 VAN OECKEL LEEN  
Dinsdag 24/jul 19u30 VAN ACCOM KRISTOF  
Woensdag 25/jul 19u30 MARYNISSEN KRIS  
Donderdag 26/jul 19u30 GEERTS PIETER  
Vrijdag 27/jul 19u30 KUYLEN KELLY  
Maandag 30/jul 19u30 VAN ACCOM KATHLEEN Clubkampioenschap
Dinsdag 31/jul 19u30 GOVERS KAREN Clubkampioenschap
Woensdag 1/aug 19u30 DEMILIE JULIE Clubkampioenschap
Donderdag 2/aug 19u30 LANSLOTS JUDITH Clubkampioenschap
Vrijdag 3/aug 19u30 VAN OVERLOOP JOHAN Clubkampioenschap
Zaterdag 4/aug 19u30 QUIRIJNEN JILL Clubkampioenschap
Zondag 5/aug 19u30 NOBUS INGRID Clubkampioenschap
Maandag 6/aug 19u30 LANSLOTS INGE Clubkampioenschap
Dinsdag 7/aug 19u30 MERTENS ILSE Clubkampioenschap
Woensdag 8/aug 19u30 Verhoeven Helga Clubkampioenschap
Donderdag 9/aug 19u30 MICHIELSEN MELISSA Clubkampioenschap
Vrijdag 10/aug 19u30 VERDICK MATTHIAS Clubkampioenschap
Maandag 13/aug 19u30 THONE HEIDI  
Dinsdag 14/aug 19u30 Schoenmaekers Hanne  
Woensdag 15/aug       kantine gesloten - feestdag
Donderdag 16/aug 19u30 DANAU FREDERIK  
Vrijdag 17/aug 19u30 WILRYCX FRANK  
Maandag 20/aug 19u30 VERMEIREN FALKE  
Dinsdag 21/aug 19u30 VAN GOOL ELS  
Woensdag 22/aug 19u30 VERMEIREN DORIEN  
Donderdag 23/aug 19u30 BOONE DOMINIQUE  
Vrijdag 24/aug 19u30 DUFRAING DOMINIC  
Maandag 27/aug 19u30      
Dinsdag 28/aug 19u30 VERHOEVEN DEAN  
Woensdag 29/aug 19u30 VERBEEK DAAN  
Donderdag 30/aug 19u30 Van Looveren Britt  
Vrijdag 31/aug 19u30 QUIRIJNEN BO  
Maandag 3/sep 19u30 CEUSTERS WIM  
Dinsdag 4/sep 19u30 HENDRICKX RITA  
Woensdag 5/sep 19u30 VERHOEVEN STIJN  
Donderdag 6/sep 19u30 DRUYTS JOS  
Vrijdag 7/sep 19u30 VAN DEN HEUVEL MICHIEL  
Maandag 10/sep 19u30 SYSMANS REIN  
Dinsdag 11/sep 19u30 DEJONGH BIRTHE  
Woensdag 12/sep 19u30 WILRYCX GEERT  
Donderdag 13/sep 19u30 WILRYCX GEERT  
Vrijdag 14/sep 19u30 DEJONGH EVELIEN  
Maandag 17/sep 19u30      
Dinsdag 18/sep 19u30      
Woensdag 19/sep 19u30      
Donderdag 20/sep 19u30      
Vrijdag 21/sep 19u30      
Zaterdag 22/sep 19u30 MAES BERT Slotavond met BBQ
Zaterdag 22/sep 19u30 FRANSEN MICHAEL Slotavond met BBQ